O NAS

Gospodarstwo Agroturystyczne "NAD STAWEM" położone jest w niewielkiej, malowniczej miejscowości Nowielice oddalonej o 2km od miasta Trzebiatów. Atrakcyjna lokalizacja, piękny krajobraz i czyste świeże powietrze czynią tę miejscowość niezwykle urokliwą.

Pragniemy zaoferować Państwu wypoczynek w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym, które prowadzimy już od 12 lat z wielką pasją oraz dużym zaangażowaniem. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży agroturystycznej nieustannie dążymy do podniesienia jakości świadczonych usług oraz dostosowywaniem ich do Państwa potrzeb.

Obiekt jest ogrodzony i zamknięty. Posiadamy własny parking. Do Państwa dyspozycji jest 5 pokoi z łazienkami. 3 - pokoje dwuosobowe i 2 -apartamenty czteroosobowe. Nasi Goście mają możliwość korzystania z WIFI.

Niewątpliwą atrakcją jest możliwość kontaktu ze zwierzętami hodowlanymi: kucami, końmi, bażanty, kurki, gęsi, owce, gołębie. W sezonie letnim organizujemy zawody w jeżdzie konnej. Ponadto miłośnicy wędkowania mogą spędzić miło czas nad naszym stawem, rzeką Regą lub morzem.

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem Nowielice, nocleg Nowielice, Nocleg Trzebiatów, nocleg Mrzeżyno

Dla miłośników aktywnej formy wypoczynku proponujemy spływy kajakowe, paintball, wycieczki rowerowe, piłkę nożną, siatkówkę.

Wieczorem isnieje możliwość przygotowania grila lub ogniska.

Miła i przyjazna atmosfera, ładne i wygodne pokoje, cicha i spokojna okolica zapewnią Państwu doskonały relaks!

    Dołącz do Nas na Facebooku!Opisz swoje wrażenia z pobytu u Nas :)

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.